Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

Kadra

Wykaz nauczycieli zatrudnionych

w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. Tadeusza Kościuszki w Brzegu

 

 

Lp.

imię i nazwisko

przedmiot

1.

mgr Anna Krokosz

Dyrektor, matematyka

2.

mgr Ewa Stefanowicz

Wicedyrektor, edukacja wczesnoszkolna

3.

mgr Dorota Wyrzykowska

Wicedyrektor, język  polski

4.

mgr Dariusz  Ilów

Wicedyrektor, wychowanie fizyczne

5.

mgr Joanna  Miarecka

edukacja wczesnoszkolna

6.

mgr Małgorzata Basa

edukacja wczesnoszkolna

7.

mgr Dorota  Bochenek

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

8.

mgr Elżbieta  Krzciuk

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

9.

mgr Elżbieta  Lemieszewska

edukacja wczesnoszkolna

10.

mgr Beata Porochońska

edukacja wczesnoszkolna

11.

mgr Grażyna Sochacka

edukacja wczesnoszkolna, wychowawca świetlicy

12.

mgr Anna Skarbek-Skulska

edukacja wczesnoszkolna

13.

mgr Jadwiga Śliszewicz

edukacja wczesnoszkolna

14.

mgr Anna Kaśków

edukacja wczesnoszkolna

15.

mgr Beata Wiland

edukacja wczesnoszkolna, przyroda

16.

mgr Anna Nowacka

edukacja wczesnoszkolna

17.

mgr Żaneta Wiśniewska-Kimel

edukacja wczesnoszkolna

18.

mgr Aleksandra Kamińska - Niziołek

edukacja wczesnoszkolna

19.

mgr Magdalena Skibińska - Waniek

edukacja wczesnoszkolna

20.

mgr Olimpia  Kroczak -  Kula

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

21.

mgr Małgorzata  Kunicka

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

22.

mgr Anna Nurek

wychowawca świetlicy

23.

mgr Diana Kruczkowska

wychowawca świetlicy

24.

mgr Kornelia, Patrycja Kulnicz

nauczyciel specjalista

25.

mgr Sabina  Gajda-Pszeniczka

nauczyciel specjalista, wychowawca świetlicy

26.

mgr Aneta Żebrowska

nauczyciel specjalista

27.

mgr Diana Wołoszyn

wychowawca świetlicy

28.

mgr Aleksandra Krzewińska

wychowawca świetlicy

29.

mgr Iwona Redka

wychowawca świetlicy

30.

mgr Jacek  Kosztowniak

oligofrenopedagog

31

mgr Anna Wanat

nauczyciel specjalista

32.

mgr Agnieszka Szpytko

nauczyciel specjalista

33.

mgr Irena Syrico

język  polski

34.

mgr Maria  Sztukowska

bibliotekarz, wychowawca świetlicy

35.

mgr Joanna Żołyńska-Janczyk

bibliotekarz

36.

mgr Aleksandra Korczyńska-Mączka

pedagog szkolny

37.

mgr Magdalena Rybacka

pedagog szkolny

38.

mgr Joanna Bonar

psycholog szkolny

39.

mgr Magdalena Koralewska

język  polski

40.

mgr Adriana Puzyniak

język  polski

41.

mgr Urszula Szczucka

język  polski

42.

mgr Małgorzata Węgrzynowska

język  polski

43.

mgr Iwona Waszczykowska

logopeda

44.

mgr Łukasz Milewski

historia

45.

dr Witold  Linard

historia, WOS

46.

mgr Marcin Kozik

historia, WOS, EDB, doradca zawodowy

47.

mgr Iwona  Cyprych

matematyka

48.

mgr Ewa Stromich-Lenkiewicz

matematyka, chemia

49.

mgr Barbara Wąsiel

matematyka

50.

mgr Joanna Krawczyk -Antkowiak

matematyka

51.

mgr Wioletta Perkowska

matematyka

52.

mgr Alicja  Kruczkowska

fizyka, technika

53.

mgr Anna Kapuścińska-Pieleszek

chemia

54.

mgr Magdalena Tabiszewska

chemia

55.

mgr Wiesława  Byczkowska

biologia, przyroda

56.

mg Barbara Przybysz

przyroda, biologia, geografia

57.

mgr Paweł Kulczycki

geografia

58.

mgr Monika Adamus

język  angielski, wychowawca świetlicy

59.

mgr Lucyna Górka

język  angielski

60.

inż. Piotr Szewczuk

język  angielski                                 

61.

mgr Wioletta  Łukiewicz

język  angielski

62.

mgr Marta  Bartoszewska

język  angielski

63.

mgr Monika Okoń

język  angielski

64.

mgr Anna  Mielnik

język  angielski, fizyka

65.

mgr Maria Rezmer

język niemiecki

66.

mgr Anita Zielińska

język niemiecki, język  angielski

67.

mgr  Monika Kolanowska

informatyka, język angielski, zaj. komputerowe

68.

mgr Adam  Oleszko

informatyka

69.

mgr Paweł  Mruklik

zaj. techniczne, zaj. komputerowe, informatyka

70.

mgr Marzena  Onisk

plastyka, technika

71.

mgr Honorata Rodobolska

muzyka

72.

mgr Jolanta  Budzowska

wychowanie fizyczne

73.

mg Krzysztof Golda

wychowanie fizyczne

74.

mgr Anita Golda

wychowanie fizyczne

75.

mgr Jacek  Krzciuk

wychowanie fizyczne

76.

 mgr Zbigniew Marzec

wychowanie fizyczne

77.

mgr Robert  Nowakowski

wychowanie fizyczne

78.

mgr Miłosz Terlecki

wychowanie fizyczne

79.

mgr Marzena Wionczek

wychowanie fizyczne

80

mgr Dariusz Żak

wychowanie fizyczne

81

mgr Magdalena Jasińska

wychowanie fizyczne

82.

ks. Wojciech Sulima

religia

83.

mgr Mariola Mesjasz-Walas

religia

84.

mgr Elżbieta Rapacz

religia

85.

mgr Elżbieta Wacławik

religia

86.

mgr Anna Antonowicz

religia, wychowawca świetlicy