Dyskoteka karnawałowa

Karnawał to czas wspaniałej, beztroskiej zabawy! Dlatego uczniowie klasy 4b z prawdziwą przyjemnością wzięli udział w karnawałowej dyskotece, która odbyła się dzisiaj wieczorem.Dyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowaDyskoteka karnawałowa

Mała sala gimnastyczna wypełniła się uczniami klas IV - VI, przebranymi często w bardzo oryginalny sposób. Wśród bawiących się nie zabrakło jednorożców, kotków, czarownic i piłkarzy. Na parkiecie świetnie bawili się klaun, ninja, punk i Michael Jackson. Uwagę zwracały kostiumy żyrafy,  Coco, hawajki i gościa z Ameryki Północnej - Indianina. Przy błyskach profesjonalnego oświetlenia i dźwiękach ulubionych przebojów wszyscy bawili się rewelacyjnie!