„Puk, puk to ja mały uczeń pierwszaczek…”

Słowa tej piosenki zaśpiewaliśmy w dniu 14 października 2019 roku podczas uroczystości ślubowania na ucznia naszej szkoły. Cieszymy się, że jesteśmy członkami społeczności uczniowskiej w PSP nr 6 im. T. Kościuszki.

Z tej okazji  miłe życzenia złożyli nam starsi koledzy i koleżanki:

„Koledzy i koleżanki z klas pierwszych zostaliście przyjęci w poczet uczniów naszej szkoły.

Życzymy Wam, by sukcesy gościły w zeszytach i w dzienniku, piątek i szóstek od poniedziałku do piątku, życzymy zabaw z kolegami i kolegów do zabawy, ponadto żadnego błędu w zeszycie, samych radości z czytania, samych najlepszych ocen na waszym pierwszym świadectwie, pogody ducha  i uśmiechu, oraz wytrwałości w pokonywaniu wszystkich trudności jakie staną na Waszej drodze.”  Od rodzicówotrzymaliśmy super prezenty i pamiątkowe dyplomy.