UROCZYSTOŚĆ PASOWANIA NA CZYTELNIKA

Pierwszoklasiści złożyli uroczyste ślubowanie

28 marca 2019 roku uczniowie klas pierwszych złożyli uroczystą przysięgę i zostali pasowani na czytelnikow biblioteki szkolnej.

Z tej okazji, jak co roku przygotowano specjalne przedstawienie teatralne. Pierwszoklasiści na moment przenieśli się w świat legendy o waszawskim Bazyliszku. Wzystko toz a sprawą uczniów Koła Tetralnego prowadzonego przez polonistę, pana Łukasza Milewskiego. Jak zawsze nie zabrakło dobrej zabawy, mnóstwa wrażeń i wspaniałych kreacji aktorskich. Nowo pasowani czytelnicy byli zachwyceni. Na koniec uroczystości wszyscy otrzymali słodkie upominki i  pamiątkowe zakładki do książek.

Bibliotekarz gratuluje wszystkim nowym czytelnikom i czeka na Was codziennie w bibliotece szkolnej !!!