Pierwsze sukcesy

Chcemy pochwalić się pierwszymi sukcesami uczniów klasy 4 D w konkursie na etapie miejskim.

W grudniu 2018 roku Zuzanna Porochońska i Michał Uruski zostali zaproszeni na spotkanie z panem burmistrzem Jerzym Wrębiakiem.  Celem  było nagrodzenie laureatów konkursu ,,Eko-gadżet" . Zuzia zajęła III miejsce w Brzegu, a Michał dostał wyróżnienie. Oboje świetnie wiedzieli, jak wykorzystać odpady, by wykonać pracę artystyczną. Materiał , na którym pracowali mali artyści, pochodził z recyklingu. Zuzanna wykonała z plastiku osłonki na doniczki. Michała zainspirowały kapsle, z których wykonał kurę na desce. Pozostali uczniowie pewni byli nagród dla tej dwójki, ale typowali większą liczbę kandydatów z naszej klasy. Na pewno jeszcze będziemy reprezentować szkołę nie tylko na etapie miejskim.