W kinie na JURASSIC WORLD DOMINION 4DX :)

W dniu 15.06.2022 r. uczestniczyliśmy w klasowej wycieczce do kina Cinema City - Wroclavia we Wrocławiu. Z reperuaru wybraliśmy film w 4DX pt. "Jurassic World Dominion".

Jurassic World Dominion rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Widowosko miało odpowiedzieć nam na pytanie: Czy krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. Jurassic World Dominion pokazał nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne.

To wszystko, w połączeniu z technologią 4DX, złożyło się na niezapomniane kinowe przeżycie. Wizyta w interaktywnym kinie 4DX stała się dla naszych uczestników niezwykłą przygodą oraz przyjemną i kreatywną zabawą, dzięki której uczniowie wrócą do szkolnych ławek pełni entuzjazmu i chęci do poznawania nowych rzeczy.

Uśmiech do dziś nie schodzi nam z twarzy laughingwinklaughing