Złote i brązowe dziewczęta z „Szóstki"

W dniach 16-17 maja na stadionie miejskim w Brzegu odbyły się finały wojewódzkie turnieju „Z podwórka na stadion o Puchar Tymbarku”  Jak co roku nie mogło w nich zabraknąć przedstawicieli naszej szkoły, mianowicie dziewcząt które na co dzień trenują w UKS Szkolna Akademia Piłkarska. Dziewczęta wystąpiły w dwóch kategoriach wiekowych U10 i U12. Starsze z dziewcząt po pechowym dla nich meczu półfinałowym zakończonym rzutami karnymi zajęły ostatecznie 3 miejsce. Sporą niespodziankę sprawiły ich młodsze koleżanki. Podopieczne trenera Robert Nowakowskiego nie pozostawiły złudzeń który zespół jest najlepszy w województwie i strzelając przeciwniczkom 33 braki tracąc tylko jedną awansowały do Finału Ogólnopolskiego który odbędzie się w dniach 12-14 czerwca w Warszawie. Gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszych rozgrywkach.

Skład drużyny UKS SAP Brzeg U 12  3 miejsce – Aleksandra Galicka, Zuzanna Bajsarowicz, Hanna Świechowska, Zuzanna Oleksiak, Natalia Chrzanowska, Joanna Lis, Lena Bejgier, Lena Galant, Wiktoria Drozd

Skład UKS SAP Brzeg U10 –  1 miejsce -  Wiktoria Piotrowiak (Wika), Emilia  Haręza (Emi), Michalina Mordal (Miśka), Milena Kamińska, Hanna Lotko (Lotka), Hanna Mrozek (Junior), Tatiana Żak, Inka Firek, Julka Konieczko (Jula), Hanna Grochowska (Messi)