OBCHODY ROCZNICY ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI

Dziesiątego listopada w Publicznej Szkole Podstawowej nr 6 im. T.Kościuszki w Brzegu odbył się uroczysty apel z okazji nadchodzącego Dnia Niepodległości. Tłem uroczystości, w której wzięli udział uczniowie klas 1 -4,  była odświętnie udekorowana w barwy narodowe stołówka szkolnej. Tego dnia należało przyjść  na zajęcia ubranym elegancko z akcentem biało-czerwonym, bo przecież uczestnicząc corocznie w obchodach święta Niepodległości, dajemy wyraz pamięci o tych wszystkich, dzięki którym żyjemy dzisiaj w wolnej Polsce. Uczniowie klasy 4c obejrzeli program artystyczny przygotowany przez ich rówieśników pod opieką p. M.Mesjasz – Walas, w którym wystąpiła także, przepięknie się prezentując, ich koleżanka – Wiktoria Gajak.