GRATULACJE WIKTORIA !!!

2 października odbyły się VI Otwarte Mistrzostwa Brzegu w Rowerowym Wyścigu Przełajowym. Na starcie stanęło ponad ponad 60 uczniów szkoły podstawowej. Zawodnicy rywalizowali na wyścigówkach, góralach, bmx-ach i zwykłych rowerach miejskich albo turystycznych - sprzęt nie miał znaczenia, liczyło się przede wszystkim serce do walki oraz zapał wśród uczestników. Bardzo dobrze spisała się w w/w zawodach uczennica klasy 4a naszej szkoły Wiktoria Madejska wygrywając wyścig w swojej kategorii.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Najlepsi zostali uhonorowani medalami i zestawem nagród, ale ponieważ najważniejsze było uczestnictwo, więc każdy zawodnik otrzymał upominek w postaci bidonu i odblasku. W tym miejscu serdecznie dziękujemy sponsorom: firmie Weron, która ufundowała bidony oraz naszemu kolarskiemu mistrzowi Wojciechowi Pszczolarskiemu, zawodnikowi Grupy Sportowej Orlen, który przekazał upominki i nagrody dla zdobywców miejsc na podium. - czytamy na stronie MOSiR w Brzegu.

Końcowa klasyfikacja wyścigu z udziałem Wiktorii.

Dziewczęta - 2009-2011
1. Wiktoria Madejska (PSP 6 Brzeg)
2. Barbara Kulawinek (PSP 1 Brzeg)
3. Wiktoria Szeląg (PSP 1 Brzeg)