OBCHODY EUROPEJSKIEGO DNIA JĘZYKÓW W NASZEJ SZKOLE.

Było kolorowo....

Dnia 27.09.2021 świętowaliśmy Europejski Dzień Języków. Klasy młodsze, przy wsparciu rodziców i wychowawców, przygotowały ciekawe stoliki tematyczne danego państwa. W klasach starszych odbyły się prezentacje multimedialne. Nauczyciele języków obcych gorąco dziękują za wkład i zaangażowanie.

Logo EDJ

Klasa 3a

Bardzo kolorowo i ciekawie prezentowały się stoliki tematyczne i barwnie przebrani uczniowie. Na wystawie zgromadziliśmy pamiątki z podróży, mapy, książki, atlasy, estetycznie wykonane flagi, napisane w danym języku wyrazy, symbole kraju, gadżety, monety i banknoty, sztućce, kawy, herbaty oraz potrawy prawdziwe i wykonane z różnych materiałów. Ponadto uczniowie popisywali się znajomością obcojęzycznych słów. Upamiętniliśmyświąteczny dzień na zdjęciach.

Klasa 1a

Klasa 1c