Laureaci i finaliści nagrodzeni!

Każdego roku nasi uczniowie sprawdzają swoją wiedzę i umiejętności w Wojewódzkich Konkursach Przedmiotowych.

Po etapie szkolnym, wyłania się najlepszych uczniów, którzy próbują swych sił w etapie gminnym. Dlatego też 2 marca nasi uczniowie oraz ich opiekunowie odebrali z rąk Burmistrza Brzegu, Jerzego Wrębiaka, oraz Opolskiego Kuratora Oświaty, Pana Michała Sieka nagrody oraz dyplomy za pracę, którą włożyli w przygotowanie się do poszczególnych eliminacji.

W tym roku udało nam się osiągnąć następujące sukcesy:

1. Wojewódzki Konkurs Polonistyczny:

- Magdalena Koziołek - II miejsce oraz tytuł finalistki etapu wojewódzkiego. Opiekun pani Adriana Puzyniak;

- Anna Barcewicz - III miejsce. Opiekun pani Adriana Puzyniak;

2. Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego:

- Zuzanna Majos - I miejsce oraz laureatka etapu wojewódzkiego. Opiekun pani Anna Mielnik;

3. Wojewódzki Konkurs Języka Niemieckiego:

- Oliwier Perzanowski - I miejsce. Opiekun pani Maria Rezmer;

4. Wojewódzki Konkurs Biologiczny:

- Mateusz Wojtachnio - I miejsce oraz laureat etapu wojewódzkiego. Opiekun pani Wiesława Byczkowska oraz pani Barbara Przybysz;

- Dominik Świtoń - II miejsce oraz laureat etapu wojewódzkiego. Opiekun pani Wiesława Byczkowska oraz pani Barbara Przybysz;

5. Wojewódzki Konkurs Geograficzny:

- Mateusz Ziemba - II miejsce. Opiekun  pani Barbara Przybysz;

6. Wojewódzki Konkurs Fizyczny:

- Magdalena Koziołek - I miejsce. Opiekun pani Alicja Kruczkowska;

- Jacek Wróbel - II miejsce. Opiekun pani Alicja Kruczkowska.

Wszystkim gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.