Wyniki plebiscytu na najsympatyczniejszego nauczyciela naszej szkoły w roku szkolnym 2020/2021

"Prawdziwa miłość nie wyczerpuje się nigdy.

Im więcej dajesz, tym więcej ci jej zostaje"

(Antoine de Saint-Exupery)

Moi Drodzy, jak wiecie, przez ostatnie kilka dni każdy uczeń drogą internetową mógł oddać JEDEN głos na swojego ulubionego pedagoga w ramach plebiscytu „Najsympatyczniejszy nauczyciel PSP nr 6 w Brzegu w roku szkolnym 2020/2021”.

Głosowanie zakończyło się 12 lutego punktualnie o 23:59. Wzięło w nim udział 119 osób, które tytuł „Najsympatyczniejszego belfra roku” przyznały ex aequo pani Magdalenie Koralewskiej (wychowawczyni klasy 5b, polonistce) i panu Witoldowi Linardowi (wychowawczyni klasy 4d , historyk, n-l WOS-u). Na zaszczytnym drugim miejscu uplasowała się pani Joanna Krawczyk-Antkowiak (wychowawczyni klasy 4c, matematyczka), a trzecie miejsce zdobyła pani Wioletta Perkowska (wychowawczyni klasy 4b, matematyczka).

Gratulujemy i dziękujemy naszym drogim belfrom, którzy w czasach trudnej dla wszystkich nauki zdalnej w sposób szczególny poświęcają się swojej pracy i robią to z uśmiechem na twarzy!

Organizator plebiscytu

Samorząd Uczniowski PSP nr 6 w Brzegu