Julia z klasy 4c dołączyła do Kącika Pozytywnie Zakręconych

Jestem Julia z 4c i chciałabym opowiedzieć o swoich trzech największych pasjach.

CHEERLEADING-   w każdy wtorek uczęszczam na zajęcia z cheerledingu-czyli uczę się podstawowych umiejętności młodej cheerleaderki. Kiedy grupa do perfekcji opanuje jakiś układ, występujemy i dopingujemy sportowców na meczach. Każde zajęcia rozpoczynają się od rozgrzewki, bo nikt nie chce doznać kontuzji. Robimy szpagaty, delfinki i pierścionki. Potem przez jakiś czas ćwiczymy układ i przechodzimy do akrobatyki. Na materacach robimy pieski, mostki, chomiki, przewroty zwykłe i z rozjazdem oraz wiele innych rzeczy, zawsze z ćwiczeniami na drabinkach oraz gwiazdami. Na koniec streching [czyli ćwiczenia z oddychania połączone z bardzo prostymi elementami jogi]. Znowu trochę układu i to koniec zajęć.

AKTORSTWO­- ta pasja rozwijała się z czasem jak dorastałam. Lubię się wcielać w różne postacie i recytować. Brałam już udział w szkolnych konkurach recytatorskich i odnosiłam w nich sukcesy. Lubię występować na scenie, dlatego wstąpiłam do Szkolnego Koła Teatralnego, jako najmłodsza uczestniczka. Wystąpiłam już w między innymi w: Bazyliszku, Jasełkach, oraz podczas mojej krótkiej przygody z Coco Dance Center, w tanecznej Królewnie Śnieżce i Siedmiu Krasnoludków

CZYTANIE-czytanie zaszczepiła we mnie mama gdy byłam jeszcze bardzo mała. Na początku wraz z tatą czytali mi na dobranoc, a potem w wieku sześciu lat nauczyłam się czytać. Początkowo sięgałam po cienkie książki czy komiksy ,ale teraz czytam takie powieści jak "Harry Potter" czy "Zosia z ulicy Kociej". Dwa razy pod rząd ogłoszono mnie najpiękniej czytającą na głos osobą w szkole, a w 2 klasie zdobyłam II miejsce za największą liczbę książek przeczytaną w szkole. Uwielbiam czytać i robię to bardzo szybko oraz często.