"Uczymy się mądrze wydawać pieniądze"- DZIEŃ KARIERY

10 maja nasza klasa brała czynny udział w zajęciach przeprowadzonych przez studentów z Uniwersytetu Opolskiego.

Tematem pierwszego wykładu przeprowadzonego przez przedstawicielkę z Koła Naukowego Biologów  pt.: Gdzie taniej -  na łące czy w aptece" ,była magiczna moc ziół i ich wszechstronne zastosowanie w lecznictwie, w kuchni i w przemyśle kosmetycznym.

Studenci z Archeologicznego Koła Naukowego wprowadzili nas w świat " Finansowego Wykorzystania Gier Średniowiecznych ". Uczniowie  przenieśli się w czasie i przebierając się w stoje  obowiązujące w danej epoce mogli poczuć się jak prawdziwi rycerze, damy dworu i giermkowie. Dopełnieniem dobrej zabawy była możliwość poznania zasad gier planszowych rozwijających umiejętności logicznego myślenia i strategicznego działania.