Uczennice PSP 6 Mistrzyniami Województwa Opolskiego.

W czwartek 28 listopada na hali sportowej przy ulicy Oławskiej rozegrany został finał wojewódzki w halową piłkę nożną dziewcząt Szkolnego Związku Sportowego w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Organizatorem imprezy była Publiczna Szkoła Podstawowa nr 6 w Brzegu. Młode piłkarki awansowały do finału po rozegraniu zawodów na etapie miejskim, powiatowym oraz wygrywając półfinał wojewódzki. Podczas finału do Brzegu przyjechały zespoły z PSP Łubniany, PSP24 Opole oraz SP2 Praszka. Łącznie rozegranych zostało 6 meczy. Niepokonanym okazał się zespół z PSP6 Brzeg podopieczne pani Anity Goldy wygrały wszystkie spotkania plasując się tym samym na miejscu pierwszym wygrywając 3:1, 3:1, a w spotkaniu finałowym 2:1 z zespołem z Łubnian.

Skład drużyny:

Bogdan Julia, Bogdan Maja, Bogdanik Martyna, Kozielec Paulina, Wikieł Weronika,Kozłowska Oliwia, Mularska Zuzanna, Mikuła Julita, Sacha Wiktoria.